Hakkımızda

Firmamız 2008 yılında kurulmuş olup Deutz iş makinası, traktör jeneratör yedek parça konusunda 25 yılı aşkın tecrübesiyle dünyanın bir çok ülkesine ihracat gerçekleştirmektedir. Kurul tarihinden itibaren sürekli kendisini gelişen teknolojileri kullanarak geliştirmiş ve sektörünün önde gelen firmaları arasında yer almıştır.

Hedefimiz, müşterilerimiz için en uygun fiyatlı ve kaliteli malzemeyi en kısa sürede temin etmektir.Bu nedenle bir çok malzemede fason imalatımız ve bayiliklerimiz bulunmakta olup geniş bir ürün yelpazesine sahibiz.

Kalite sistemi olarak ISO9001 ve CE belgelerine sahibiz. 

Hakkımızda

Misyon

Müşterilerimiz için hem en uygun fiyatlı hem de kaliteli malzemeyi en kısa sürede temin etmektir. Bu nedenle bir çok malzemede fason imalatımız ve bayiliklerimiz bulunmaktadır.

Vizyon

Ürün yelpazemizi daha çok genişletip yeni bayilikler vermek ve üretim kapasitemizi iki katına çıkarmaktır. Daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşmak amacıyla, firmamız aynı sektörden ya da farklı sektörlerden bir çok firma ile ulusal ve uluslararası düzeyde işbirlikleri için çalışmalar başlatmıştır.

Bizi Takip Edin